Odborné učilište internátne

MASARYKOVA 11174/20D, 080 01 PREŠOV

     20. októbra 2016 sa na pôde školy uskutočnil 12. ročník Dňa otvorených dverí. Zúčastnilo sa ho viac ako 180 návštevníkov zo 14 škôl. Prezreli si priestory školy, učebne, dielne a cvičné kuchynky. Dozvedeli sa o možnostiach, ktoré im naša škola poskytuje. Obdivovali majstrovstvo našich žiakov - murárov, maliarov, zámočníkov, inštalatérov, záhradníkov a pochutnali si na dobrotách, ktoré pre nich pripravili šikovné ruky budúcich kuchárov a cukrárov  a to nielen z radov žiakov našej školy, ale mali možnosť degustácie aj výrobkov českej kuchyne, ktoré pripravili naši hostia z OU Chroustovice, ČR. Návštevníci si mohli  zakúpiť  drobné dekoratívne predmety  vyrobené žiačkami učebného odboru služby a domáce práce. V stavbárskej učebni sa potom zahrali na stavebníkov, projektantov či investorov. Vonku síce mrholilo, ale vo vnútri školy bolo útulne a veselo.

 

 

                      kliknutím na obrázok si pozri fotogalériu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Práve tu je 243 návštevníkov a žiadni členovia on-line